Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/121870/virtual/www/domains/zavsimhledejsebe.cz/wp-includes/post-template.php on line 310

22.-25.5.2017
slaví e-book své 1. narozeniny

Chcete začít třeba cvičit, hubnout nebo si udělat pořádek ve svém životě, ale bojíte se, že to nedotáhnete do konce?

Už jste se několikrát rozhodli, že např. začnete zdravě žít, sportovat, ale po čase jste to vzdali?

NE, NE, nebojte nebudu vám radit, jak máte jíst a cvičit, na to jsou jiní.

Dám vám NÁVOD, jak to, do čeho se pustíte, DOTÁHNETE DO KONCE, ať je to cokoliv.

"Petro, ráda bych udělal(a) ve svém životě změnu. Vím, že jí potřebuji, protože to, jak je to dnes, mi nevyhovuje. Jen nevím, co přesně mám dělat jinak a jak na to. Prosím, poraďte."

 Na svých seminářích často dostávám takovou otázku. Lidé vědí, že chtějí např. začít sportovat, zefektivnit svou práci, najít si čas pro sebe. Jen NEVĚDÍ, JAK NA TO.


Také jsem si prošla touto cestou. Před pěti lety jsem potřebovala změnit svůj způsob života, protože mi do něj vstoupila nemoc a musela jsem se ní naučit žít. Nebylo to vůbec jednoduché.

Sestudovala jsem, co se dalo, vyzkoušela řadu technik a nyní mám pro vás ucelený a prověřený návod, jak ZAČÍT, POKRAČOVAT a  DOTAHOVAT do konce to, pro co se rozhodnete (cvičit, běhat, hubnout, žít zdravě, ušetři na bydlení nebo dovolenou, podnikat...).

Vytvořila jsem PODROBNÝ MANUÁL pro všechny, kteří ho využijí ve svůj prospěch.

Manuál má podobu e-booku

Za vším hledej sebe

Nauč se, jak nebrzdit sebe sama na cestě k úspěchu.

Elektronická kniha, je napsána ve formátu PDF tak, abyste ji mohli pohodlně studovat na obrazovce počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

Nepotřebujete žádné extra instalace ani čtečky, pouze PDF prohlížeč. Pokud ho nemáte, můžete si ho do svého počítače stáhnout např. ZDE.

V čem vám e-book pomůže

Odhalíte, co vás brzdí a najdete způsob, jak se odbrzdit

Objevíte, co vás brzdí a zjistíte, jak "brzdy" překonat. Nakopnete sami sebe a získáte odvahu, abyste udělali nejen první krok, ale vydrželi až do konce.

Překonáte výmluvu "nemám čas"

Najdete si pro svůj záměr čas pomocí technik, které vás e-book naučí. Vyzrajete nad odkládáním na "až budu mít čas". Ten nebudete mít nikdy. Prostě si ho vytvoříte. Povím vám jak.

Definujete si konkrétně, čeho chcete dosáhnout a proč.

Provedu vás pomocí podrobného postupu k definování vašeho cíle, záměru, úspěchu, abyste ho úspěšně dosáhli. Naplánujete si svůj postup, který vám bude vyhovovat.

Získáte návod a inspiraci, jak krok po kroku postupovat.

Zpracovala jsem pro vás návod, který vás krok po kroku povede na vaší cestě a bude vás motivovat neustále postupovat vpřed.

Vytvoříte si nové návyky a změníte staré nefunkční stereotypy.

Ukáži vám, jak se naučíte myslet a fungovat tak, aby vám to bylo ku prospěchu. Začnete své myšlení řídit a stanete se pánem své hlavy.

Převezmete zodpovědnost za svůj život a díky tomu dokážete více.

Bude to trochu bolet, ale převezmete zodpovědnost za své myšlení a úvahy a využije tak svobodu vnitřní volby k naplnění vašich cílů a vizí.

Naučíte se překonávat překážky a úskalí, která vás stoprocentně čekají. Štěstí přeje připraveným.

Žádná cesta k cíli není růžová. Občas se na ní vyskytnout překážky, které budete muset překonat. Připravíte se na ně, abyste je zvládli s grácií a nevzdávali se.

Autorkou
e-booku jsem já,

Petra Šimková 

Jako lektor a kouč provázím lidi životními změnami, učím je, jak vítězit nad sebou sama, ochočit si své slabosti a nebýt jejich otrokem.

Chci vám říci, že VY jste TVŮRCIŘEDITELÉ SVÉHO života a máte všechno pevně rukách.

Zkrátka a dobře, jak si ustelete, tak si lehnete.

 

TOTO je DŮLEŽITÉ - jak se s e-bookem pracuje:

E-book ZA VŠÍM HLEDEJ SEBE je kompletní návod, který vás krok po kroku povede. Obsahuje řadu cvičení, která vás donutí si promyslet svůj postup. Když je poctivě uděláte, budete se posouvat vpřed a nakonec dojdete do cíle. 

"Cvičení? To budu muset makat...," říkáte si možná.

Odpověď zní: "ANO. Bez akce se nic samo od sebe nestane."

 

Nahlédněte do OBSAHU, abyste věděli, co na vás v e-booku čeká.

Zajíc v pytli? To opravdu ne.

Na e-book jsem se těšila, protože sliboval, že mě naučí, jak nebrzdit sama sebe na cestě k úspěchu. To jsem totiž přesně v té chvíli potřebovala znát. A musím říct, že jsem spokojená. Po jeho přečtení jsem si uvědomila pár věcí, které mě brzdily a které jsem si vlastně v podstatě vytvářela sama svými myšlenkami. Naučila jsem se s tím pracovat a využívat své myšlenky ve svůj prospěch. Že opravdu záleží jenom na mně, jak s nimi naložím. Také jsem si uvědomila, jak je všechno v nás propojené a souvisí to navzájem a že je důležité, jak využíváme svůj čas, protože ho přeci jen máme omezený. A v neposlední řadě mi ebook ukázal způsoby, jak překonat strach a obavy, když se do něčeho chci pustit, ale strach mi brání. Je to skvělý pomocník, kterého můžu doporučit všem, co chtějí se svým životem něco dělat, ale nevědí, jak začít. Pomůže vám se rozhodnout kam vykročit, ukáže vám, jak překonat překážky a také uvědomit si ty důležité věci.

Zdeňka SlaninováPrůvodkyně světem francouzštiny, www.zdenkaslaninova.cz

Když se mi do rukou dostal e-book ZA VŠÍM HLEDEJ SEBE, říkala jsem si, co nového se tam ještě dovím. Na toto téma jsem přečetla spoustu knih, navštívila jsem bezpočet kurzů, seminářů a přednášek. Věnuji se tomuto tématu již řadu let. I proto mě e-book zajímal. Prošla jsem ve svém životě kus nelehké osobní cesty, která mě obrovsky posunula a jsem za to vděčná. Ale dnes vidím, že kdybych měla po ruce takového průvodce, jakým je e-book "Za vším hledej sebe", mohla jsem si ušetřit spoustu času, peněz, energie i slz a zvládnout tuto cestu přeměny snadněji a za kratší čas. Líbí se mi pracovní listy, které pomohou si věci uvědomit a ujasnit, pojmenovat a třeba si je i prožít včetně emocí, a tím se celý proces přeměny podpoří a urychlí. Nadchla mě TABULKA MÉHO ŽIVOTA - velmi sugestivní a cítím, že i velmi účinné. E-book je jednoduchým, ale jasným průvodcem k přeměně sebe sama. Mohu jen doporučit :-)

Mgr. Barbora Kopelcová Speciální pedagog-logoped, www.barborakopelcova.cz

E-book Za vším hledej sebe se mi dostal do ruky právě ve chvíli, kdy jsem řešila důležité životní rozhodnutí. Jeho obsah, doplněný konkrétními úkoly, mi velmi pomohl ujasnit myšlenky a priority. Navíc jsem si uvědomila, že mnohé postupy mohu uplatnit v práci se svými klienty, pro které je změna životního stylu často opravdovou výzvou, do které se jim nechce. Stačily mi na to pouhé 2 dny - e-book je totiž přehlídkou toho nejlepšího, co si Petra za svůj život nastudovala, přečetla a zažila. Vydá za několik knih o osobním rozvoji a sebekoučování. Pokud vás tedy zaujalo téma e-knihy, obsah vás rozhodně nezklame.

Jitka TomanováLektor životního stylu a psycholog, www.fit365.cz

E-book Za vším hledej sebe je vhodný pro lidi, kteří cítí, že by ve svém životě rádi udělali nějakou změnu, ale nemůžou se k ní odhodlat, nebo neví, jak změnu začít realizovat, nevěří si. E-book se stane jejich průvodcem a skvělým rádcem, jak v životě dosahovat pozitivních změn a využít svůj potenciál na maximum. Je unikátním nabíječem pozitivní energie a přináší spoustu podnětů, díky kterým se čtenář ve svém životě zaměří víc na to pozitivní. A pokud čtenář nezůstane jen u čtení, ale plně využije nabízený pracovní sešit a bude vědomě pracovat se sebou sama, potom se můžou začít dít i zázraky. :-)

Lucie VlachopulosováKomunikátorka a autorka intuitivních obrazů, www.lucievlachopulosova.cz

V e-booku Za vším hledej sebe je popsáno mnoho situací, které nám brání užívat si života tak, jak bychom si představovali. Paní Petra ukazuje na naše zažité a naprogramované vzorce chování a velice jemným a citlivým způsobem nás učí, jak tyto vzorce přeprogramovat nebo vymazat. Velice mě zaujala kapitola Ach jo, nemám na to všechno čas. Po vyplnění tabulky jsem se sama zhrozila a rozhodla se svůj čas naprosto přeorganizovat a věnovat ho opravdu tomu, co chci a těm, kterým chci. Dalším „kopancem“ bylo cvičení křížek a kolečko za každý rok, kdy si něco pamatuji. Motivace ke změně je v tuto chvíli obrovská. Děkuji za to. E-book doporučuji každému, kdo cítí, že se ve svém životě potřebuje vydat jiným směrem, ale neví, jak začít. Skrze praktická cvičení si ujasníte své priority a potřeby. Petra Vám, na Vaší cestě, bude skvělou průvodkyní.

Stanislava Krajíčková www.stanislavakrajickova.cz

Kolik bude stát podrobný manuál, díky kterému dotáhnu do konce, to co se mi zatím nedaří?

 

Velmi jsem přemýšlela, jakou hodnotu pro člověka má pocit, když něco těžkého dotáhne do konce, změní to, k čemu nemá odvahu a tím získá VÍCE SPOKOJENOSTI. Sama jsem si ověřila, že hodnota často bývá nevyčíslitelná.

Pokud jste někdy využili osobního kouče, zaplatili jste mnoho tisíc. A pokud jste ho nevyužili, možná to bylo právě kvůli ceně.

 

Narozeninová cena platí jen do 25.5.2017 23.59

Za průvodce na cestě k cíli zaplatíte 280 Kč bez DPH, tedy celkem 339 Kč vč. DPH.

Je to moc nebo málo? Asi nemá smysl zde rozepisovat, kolik peněz člověk utratí zbytečně. Posuďte sami, jak moc si ceníte výhry nad sebou sama. Já osobně si nejvíce cením investic do svého rozvoje. Bohatě se mi vždy vrací zpět.

Navíc můžete "studovat" kdykoliv chcete a nemusíte se na nikoho vázat.

K e-booku dostanete ještě čtyři BONUSY jako DÁREK, abyste manuál měli opravdu kompletní.

A ještě něco důležitého.

Garance vrácení peněz - záruka spokojenosti

Dávám vám
14 denní garanci vrácení peněz
bez udání důvodu!

Možná vás napadá: „Co když e-book nebude pro mě?“

Rozumím této otázce a možná jí máte na mysli.

Je to jednoduché.

Pokud zjistíte, že pro vás e-book, ve kterém najdete ucelený postup, jak dosáhnout toho, po čem toužíte, není vhodný, čekali jste něco jiného nebo informace z něj nevyužijete, vrátím vám bez jakýchkoliv otázek peníze zpět.

Máte na to 14 dní od zakoupení e-booku.

A jaké ČTYŘI hodnotné BONUSY automaticky získáváte?

 

Bonus 1

PRACOVNÍ SEŠIT K E-BOOKU

Obdržíte pracovní listy, díky kterým si strukturujete své myšlenky a nápady, až budete zpracovávat cvičení uvedená v e-booku.

Bonus 2

4 kroky, které vás dovedou k cíli

Získáte další e-book, pomocí kterého se naučíte, jak si stanovovat své další cíle a záměry, abyste je naplnili.

Bonus 3

VÝUKOVÉ VIDEO

Budete mít k dipozici video, ve kterém se seznámíte s další technikou, která vám pomůže k získání a udržení si subjektivního pocitu spokojenosti, štěstí a motivaci, kterou nepochybně potřebujete na cestě k vašemu cíli.

Tuto techniku miluji a využívám již několik let.

Pozn.: video je přístupné pouze těm, kteří si zakoupí e-book. Veřejně není video k dispozici.

BONUS 4

DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE

Automatickyzdarma budete získávat aktualizovaný e-book vč. bonusů, kdykoliv ho vydám.

A protože stále získávám nové poznatky a zkušenosti, je jistota, že aktualizaci v budoucnu udělám :-).

Jestli potřebujete pomoci s objednávkou nebo se chcete na něco zeptat,

napište mi na petra@petrasimkova.cz nebo zavolejte na +420 603 771 357.
Ráda zodpovím vaše otázky a pomohu vám.