Objednávka e-booku

Objednávka e-booku ZA VŠÍM HLEDEJ SEBE za narozeninovou cenu

Objednávka e-booku ZA VŠÍM HLEDEJ SEBE

Vyplněním objednávky získáte e-book, který vás bude motivovat a vést k úspěšnému dosažení vámi požadované změny v hodnotě 280 Kč bez DPH (339 Kč. vč DPH) a navíc 4 skvělé bonusy zdarma.

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 339 Kč vč. DPH tedy získáváte:

 • E-book "ZA VŠÍM HLEDEJ SEBE"
  s podtitulem "Nauč se, jak nebrzdit sebe sama na cestě k úspěchu" v původní hodnotě 483 Kč vč. DPH.
 • Bonus č. 1
  Pracovní sešit k e-booku zdarma.
 • Bonus č. 2
  Další e-book "4 kroky, které vás dovedou k cíli" zdarma.
 • Bonus č. 3
  Výukové video zdarma.
 • Bonus č. 4
  Doživotní aktualizace e-booku zdarma.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

V e-booku najdete ucelený postup, jak dosáhnout toho, po čem toužíte. Pokud ale zjistíte, že  pro vás e-book není vhodný, čekali jste něco jiného nebo informace z něj nevyužijete, bez jakýchkoliv otázek vám vrátím peníze zpět. Máte na to 14 dní od zakoupení e-booku.

E-book Za vším hledej sebe se mi dostal do ruky právě ve chvíli, kdy jsem řešila důležité životní rozhodnutí. Jeho obsah, doplněný konkrétními úkoly, mi velmi pomohl ujasnit myšlenky a priority. Navíc jsem si uvědomila, že mnohé postupy mohu uplatnit v práci se svými klienty, pro které je změna životního stylu často opravdovou výzvou, do které se jim nechce. Stačily mi na to pouhé 2 dny - e-book je totiž přehlídkou toho nejlepšího, co si Pera za svůj život nastudovala, přečetla a zažila. Vydá za několik knih o osobním rozvoji a sebekoučování. Pokud vás tedy zaujalo téma e-booku, obsah vás rozhodně nezklame.

Jitka TomanováLektor životního stylu a psycholog, www.fit365.cz

E-book Za vším hledej sebe je vhodný pro lidi, kteří cítí, že by ve svém životě rádi udělali nějakou změnu, ale nemůžou se k ní odhodlat, nebo neví, jak změnu začít realizovat, nevěří si. E-book se stane jejich průvodcem a skvělým rádcem, jak v životě dosahovat pozitivních změn a využít svůj potenciál na maximum. Je unikátním nabíječem pozitivní energie a přináší spoustu podnětů, díky kterým se čtenář ve svém životě zaměří víc na to pozitivní. A pokud čtenář nezůstane jen u čtení, ale plně využije nabízený pracovní sešit a bude vědomě pracovat se sebou sama, potom se můžou začít dít i zázraky. :-)

Lucie VlachopulosováKomunikátorka a autorka intuitivních obrazů, www.lucievlachopulosova.cz

Potřebujete pomoci s objednávkou nebo se chcete na něco zeptat?

Napište mi na petra@petrasimkova.cz nebo zavolejte na +420 603 771 357.
Ráda Vám zodpovím vaše otázky a pomohu vám.